Planmeca Romexis® 6

Planmeca Romexis® 6

Planmeca Romexis® je najvýkonnejšia zubná softvérová platforma na svete.

Softvérová platforma Planmeca Romexis® 6 podporuje kompletnú škálu zobrazovacích modalít od 2D a 3D snímkovania až po CAD/CAM operácie. Tento softvér poskytuje riešenia typu všetko v jednom pre všetky špecializácie aj pre kliniky a ambulancie všetkých veľkostí. Verzia 6 má moderný vzhľad s dôrazom na úžitkovú hodnotu, ľahšiu navigáciu s nižším počtom kliknutí a prispôsobiteľné užívateľské rozhranie tak zefektívňujú pracovné postupy v ordináciách. Romexis 6 navyše prináša flexibilného sprievodcu pracovnými postupmi, ktorí uľahčujú a spríjemňujú používanie tohto softvéru od prvého dňa.

PLANMECA Romexis

Nová verzia softvéru ruší hranicu medzi 2D a 3D zobrazovaním tým, že zavádza jednotný prehliadač snímok pre všetky typy snímkov pacientov, vrátane 2D a 3D röntgenov, fotografií, 3D fotografií, intraorálnych snímok, CAD / CAM a dokonca aj videí. Okrem toho možno ľubovoľný typ snímania alebo skenovanie spustiť jediným kliknutím. Veľmi jednoduchý je navyše aj export a import dát.

Softvér Romexis 6 prináša niekoľko vylepšení aj v oblasti nástrojov. Úplne prepracované boli študijné šablóny v 2D, čo uľahčuje ich správu. Prezeranie snímok na dvoch obrazovkách v 2D a 3D je teraz možné pomocou oddeliteľných vyskakovacích okien. Softvér Romexis 6 je navyše navrhnutý tak, aby spolupracoval s novým operačným svetlom Planmeca Solanna Vision. Toto operačný svetlo s integrovanými kamerami s rozlíšením 4K umožňuje robiť vysoko kvalitné snímky i videá a prináša tak úplne nový rozmer do oblasti vzdelávanie pacientov, konzultácií s kolegami a dokumentácie ošetrenie.

Modul Romexis® CMF Surgery umožňuje plne digitálny plánovanie ortognátních zákrokov a navrhovanie zhryzových dláh. Modul pre implantológii Romexis® Implant Guide bol doplnený o funkciu virtuálnej extrakcie zuba a modul pre navrhovanie úsmevu Romexis® Smile Dizajn má novo funkciu automatického orezania a otočenie fotografie, ktoré využívajú umelú inteligenciu, a vylepšené fotorealistické simulácie. Unikátny modul Romexis® Dental PACS umožňuje použitie softvéru Romexis ako archívu snímok, nezávislého na používanom zariadení, s kompletnými funkciami pre plánovanie ošetrenie, umožňuje tak spojiť databázy na viacerých klinikách.

“Softvér Romexis ostatné prístroje Planmeca skvele dopĺňa a uľahčuje tak postupy pri snímkovaní, diagnostike i plánovanie zákrokov. Ako otvorená softvérová platforma Romexis tiež umožňuje ukladanie a prezeranie snímok zo zariadenia tretích strán, čo znamená maximálnu flexibilitu a slobodu. Vďaka novému, krásnemu užívateľskému rozhraniu a vyššie úžitkovej hodnote je práca so softvérom Romexis 6 príjemná – jednoducho vám uľahčí prácu” hovorí Helianna Puhlin-Nurminen, viceprezidentka pre digitálne zobrazovanie a aplikácie spoločnosti Planmeca.