Dodávatelia

bien-air-logo-bademicoBien Air Dental je jedným zo súčasných lídrov na trhu dentálnych nástrojov, zároveň spoločnosť, ktorá úspešne aplikuje svoju zásadu “Nebuďme najväčší, ale najlepší!“ už viac než 50 rokov. Ambíciou spoločnosti je ponúknuť zákazníkom tie najkvalitnejšie produkty vyrobené so švajčiarskou precíznosťou a umom, ktoré najlepšie zjednodušia každodennú prácu zubára.

Tak ako sú švajčiarske hodinky vyhľadávané pre svoju kvalitu a prestíž, je dentálne náradie tejto značky vyhľadávané zubármi, ktorým záleží na obdobných atribútoch v ich dentálnej praxi. Generálne zastúpenie spoločnosti Bien-Air Dental má od roku 2015 firma Bademico Dental Equipment.

Oficiálna stránka Bien Air

https://dental.bienair.com/

Prospekty Bien Air

Prospekt Bien-Air

Produkty Bien Air

ekom-logo-bademmicoEkom je od roku 1992 špičkový západoslovenský výrobca bezolejových kompresorov a významný poskytovateľ pracovných miest v regióne.

Priority spoločnosti sú stabilné zázemie jej zamestnancov, ich rodiny a výroba produktov, ktoré životné prostredie nezaťažujú vedľajšími odpadovými produktmi, práve naopak, svojimi funkčnými vlastnosťami prispievajú k jeho ochrane. Kompresory vyrábané spoločnosťou EKOM sa využívajú najmä v stomatológii, intenzívnej medicíne a v priemysle.

Oficiálna stránka Ekom

http://www.ekom.sk/

Prospekty Ekom

Prospekt Ekom

Produkty Ekom

METASYSMETASYS je rakúsky výrobca vodných systémov dekontaminácie, separátorov amalgámu, hygienických systémov, suchých a polosuchých sacích systémov, dezinfekcie a hygienických prostriedkov Green Clean. V neposlednej rade zabezpečuje aj recykláciu amalgámu.

Už v skorých 80-tych rokoch minulého storočia si Bruno Pregenzer, neskorší zakladateľ spoločnosti, uvedomil nebezpečenstvo neustálej kontaminácie odpadových vôd dentálnou ortuťou. Následne vyvinul vôbec prvý separátor amalgámu – zariadenie, ktoré filtruje a zhromažďuje amalgám obsahujúci ortuť z vody používanej pri operácii zubnej súpravy. Tým sa zabráni, aby vysoko toxické látky vstúpili do systému a znečistili podzemné vody.

Planmeca logoPLANMECA je jedným z popredných svetových výrobcov digitálnych stomatologických súprav, CAD / CAM riešení, 2D a 3D röntgenov a softvérových riešení. Spoločnosť sídliaca v Helsinkách sa zaoberá technikou z oblasti stomatológie už viac ako 50 rokov a za ten čas dokázala svoju značku pozdvihnúť na špičkovú úroveň.

PLANMECA PlanScanOd vízie k dokonalosti

Vždy o krok vpred

Za úspechom našich inovácií stojí naše silné odhodlanie v oblasti výskumu a vývoja a úzka spolupráca s odborníkmi v zdravotníctve a poprednými univerzitami. Bezkonkurenčné vedecké poznatky a dôkladné pochopenie klinických pracovných postupov sú nevyhnutnou súčasťou vývoja našich produktov.

Kvalita vyrobená vo Fínsku

Naše zubné súpravy, zobrazovacie zariadenia a softvérové ​​riešenia sú navrhnuté a vyrobené v Helsinkách vo Fínsku. Pomocou najnovšej technológie a najlepších materiálov sú naše výrobky vyrábané ručne a šité na mieru špecifikáciám každého zákazníka.

Na čele digitálneho zobrazovania

V ére digitálnej stomatológie sú náš pokrokový zobrazovací softvér a digitálne riešenia na čele. Vynikajúca kvalita obrazu, nízka dávka pre pacienta a jednoduché použitie sú najdôležitejšími zásadami pri vývoji nášho produktu.

Na dizajne záleží

Naším cieľom je vytvárať funkčné, odolné a nádherne navrhnuté výrobky, ktoré obstoja v skúške času. Pri vývoji nášho produktu sa riadime štyrmi princípmi návrhu: efektívny “workflow” pre profesionálov, bezpečnosť pacientov a zamestnancov, pohodlie pacienta a dlhotrvajúca estetika.

Nekompromisná kontrola infekcie

Kontrola infekcie a čistá voda sú pre dizajn a vývoj našich stomatologických súprav nevyhnutné. Špeciálnu pozornosť venujeme výberu materiálu, dizajnu a technickým detailom, aby sme zaistili bezpečné prostredie pre ošetrenie.